Індивідуальні консультації

проводять:

Шугай Марія Анатоліївна 

(050) 3754576, (073) 3754576

Психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований гештальт-терапевт, керівник навчально-терапевтичних програм, директор Інституту практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія».

sert_psyholog

Робота з проблемами:

Індивідуальна терапія — проблеми із стосунками в сім’ї, на роботі, між дітьми та батьками, депресія, різні фобії, панічні атаки, психосоматичні симптоми, залежності, втрати, дитячий травматичний досвід та інше.
Робота із дітьми — психологічне консультування, психотерапія та психологічна діагностика при психосоматичних (часто хворіє…), поведінкових (агресивна поведінка, некомунікабельність, невпевненість, проблеми в стосунках із іншими дітьми, в навчанні…) та травматичних (смерть близьких, аварія, розлучення батьків…) симптомах.
Групова терапія — проведення терапевтичних та навчальних груп в гештальт-підході, організація тематичних практичних семінарів («Чого хочуть підлітки», «Стосунки дітей і батьків»)

Психотерапевтична освіта:

 • Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт- консультантів (31.10. 2007 р.- 30.09.2012 р. Київський Гештальт Університет-акредитований в Європейській Асоціації Гештальт Терапії та Європейській Асоціації Психотерапії), сертифікований гештальт-терапевт.
 • Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході» (2011р.-2014р.); «Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу» (2013р.-2014р.), «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії» (2014р.-2015р.). Участь і завершення навчальної програми «Психодрама  в груповій та індивідуальній роботі».
 • З 2008 року – практикуючий психолог (індивідуальна та групова психотерапія, консультування дорослих та дітей).  З 2014р. по 2015р. – керівник науково-практичної лабораторії «Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій».
 • Робота із дітьми — психологічне консультування, психотерапія та психологічна діагностика при психосоматичних (часто хворіє…), поведінкових (агресивна поведінка, некомунікабельність, невпевненість, проблеми в стосунках із іншими дітьми, в навчанні…) та травматичних (смерть близьких, аварія, розлучення батьків…) симптомах.
 • Групова терапія — проведення терапевтичних та навчальних груп в гештальт-підході.

Участь у ІV-V Літньому освітньому гештальт- інтенсиві (2010р. та 2011р.) та
ІV Літній психологічній школі «Психологія сучасного образу життя. Мрія і фантазія у психологічному просторі особистості» (липень 2010р. Інститут психології ім. Г.С. Костюка АПН України), у навчальному семінарі «Introduction training focusing on the role of development travma in counterdependency and adult relationship problems» (Janae B.Weinhold, Ph.D., Trainer Carolina Institute for Conflict Resolution & Creative Leadership, 2010).

vuz_sert3_ps vuz_sert2_ps vuz_sert1_ps sert1-psyholog-rovno-ua

Попередній запис: т. (050)3754576

Вартість консультації 450 грн.

Email: mshugay@gmail.com

адреса кабінету: 

м.Рівне, вул. Короленка 5, оф.216  (2 поверх).


Anna_Nizhnik

Анна Нижник, практикуючий Психолог, Психотерапевт у м. Рівне 

tel: (097) 869 888 5 

ОСВІТА: Психолог, Магістр психології (НаУ «Острозька Академія», психотерапевт у напрямку «гештальт терапія», тілесно-орієнтований психотерапевт(Київський Гештальт Університет), діалоговий терапевт (Московський Гештальт Університет).Ведучий тренер спеціалізованого курсу практичної підготовки психологів-консультантів на базі НаУОА

 Я – психотерапевт, тобто спеціаліст, що розуміє нашу природу психіки а отже може допомогти зрозуміти, дізнатися нам про себе самих, помічати свої власні неповторні прояви у житті та посилювати або змінювати їх.
Психотерапевт — це той, хто приймає, той, хто залишиться поруч і підтримає у складному переживанні, хвилюванні, розгубленості. Покаже різні шляхи виходу та супроводжуватиме ваш вибір щось змінювати.
Психотерапевт не ставить діагнозів, не осуджує і не стверджує як правильно, він скоріше створює умови для власного нашого глибокого розуміння себе і допомагає впоратися з трудністю. 
 
Психотерапія буде корисною для тих з нас, хто хотів би більше розуміти про себе, відчувати, більше дозволяти собі та отримувати;  краще розумітися з близькими та самим собою, сильніше переживати відчуття, тобто Відчувати що живе. Хто шукає Свій шлях, гармонію в серці та відчуття власної сили духу. Хто прагне стосунків, близьких та довірливим з людьми, які так дорогі Нашому Серцю.
 

Проводжу групові та індивідуальні заняття. Працюю з:

 •  складні взаємини з батьками/ дітьми; 
 •  післяпологова депресія;
 •  труднощі чоловічо-жіночих стосунків; 
 •  допомога у переживанні кризи;
 •  тривожність, панічні атаки; 
 •  пригніченість, втрата інтересу до життя; 
 •  психосоматика (хвороби що мають психологічні причини, повторюються і погано піддаються медикаментозному лікуванню);
 •  труднощі самореалізації; 
 •  та будь-які непрості життєві ситуації, які хочеться подолати.

Вартість консультації 350 грн.

Дні, в які можна отримати консультацію та Час консультування: з понеділка по суботу включно з 10:00 до 19:00 (за попереднім записом)

Тривалість однієї консультації: 1 година

Бажана частота зустрічей — 1 раз на тиждень

Тривалість всього процесу консультування — залежно від ситуації та Вашого рішення — одноразова зустріч/  6 — 10 зустрічей/ довготривала.

Адреса, за якою можна звернутися:  м.Рівне, вул. Литовська 117 .

Попередній запис на консультацію за тел. 097 869 888 5

http://ps2010.ucoz.ru/index/psikholog_rivne/0-2

VKontakte:  

http://vk.com/psiholog_rivne                                       


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика