Шугай Марія Анатоліївна

(050) 3754576, (073) 3754576 

Психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, керівник навчально-терапевтичних програм, ведуча програм I ступінь Гештальт Терапії КГУ, директор Інституту практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія»,

sert_psyholog

Робота з проблемами:

Індивідуальна терапія — проблеми із стосунками в сім’ї, на роботі, між дітьми та батьками, депресія, різні фобії, панічні атаки, психосоматичні симптоми, залежності, втрати, дитячий травматичний досвід та інше.
Робота із дітьми — психологічне консультування, психотерапія та психологічна діагностика при психосоматичних (часто хворіє…), поведінкових (агресивна поведінка, некомунікабельність, невпевненість, проблеми в стосунках із іншими дітьми, в навчанні…) та травматичних (смерть близьких, аварія, розлучення батьків…) симптомах.
Групова терапія — проведення терапевтичних та навчальних груп в гештальт-підході, організація тематичних практичних семінарів («Чого хочуть підлітки», «Стосунки дітей і батьків»)

Психотерапевтична освіта:

  • Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт- консультантів (31.10. 2007 р.- 30.09.2012р. Київський Гештальт Університет-акредитований в Європейській Асоціації Гештальт Терапії та Європейській Асоціації Психотерапії), сертифікований гештальт-терапевт.
  • Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході» (2011р.-2014р.); «Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу» (2013р.-2014р.), «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії» (2014р.-2015р.). Участь і завершення навчальної програми «Психодрама  в груповій та індивідуальній роботі».
 • З 2008 року – практикуючий психолог (індивідуальна та групова психотерапія, консультування дорослих та дітей).  З 2014р. по 2015р. – керівник науково-практичної лабораторії «Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій».
  • Робота із дітьми — психологічне консультування, психотерапія та психологічна діагностика при психосоматичних (часто хворіє…), поведінкових (агресивна поведінка, некомунікабельність, невпевненість, проблеми в стосунках із іншими дітьми, в навчанні…) та травматичних (смерть близьких, аварія, розлучення батьків…) симптомах.
 • Групова терапія — проведення терапевтичних та навчальних груп в гештальт-підході.

vuz_sert1_ps
vuz_sert3_pssert1-psyholog-rovno-ua
vuz_sert2_ps

 • Професійні інтереси: психологія здоров’я, психологія успіху, особистісний розвиток, гуманістичні напрями сихотерапії.
 • Читання навчальних курсів:
 • Вікова психологія.
 • Соціальна психологія.
 • Основи гештальт-терапії.
 • Дитяча психологія та психотерапія.
 • Вступ до спеціальності.

Попередній запис: т. (050) 3754576, (073) 3754576

Вартість консультації  700 грн.

Email: mshugay@gmail.com

адреса кабінету:  м.Рівне, вул. Короленка 5, оф.216


skayp-konsultatsiya1


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика