Знайомство з тренерами проекту “Психотерапевтичний практикум»!

Шугай Марія — психотерапевт (сертифікований гештальт-терапевт/гештальт-консультант), дитячий психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології, директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУ «Острозька академія».

Тренер навчальних та терапевтичних груп. Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів (31.10. 2008 р.- 30.09.2014 р. Київський Гештальт Університет).

Спеціалізації:

«Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу».

«Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії».

«Консультування та психокорекційна робота з дітьми та їх батькам в гуманістичному підході».

Співзасновниця психологічної студії Self

 Гештальт-терапевт, тренер-асистент   групи 1 ступеня підготовки гештальт-терапевтів.

   

Ведучий тренер програми «Дитяча психологія та психотерапія»,

Співавтор та  тренер програми «Психологія для не-психологів»

 

 

 

 

Галина Гандзілевська – практикуючий психолог, гештальт-консультант, психодраматист та казкотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА, керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації».

Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та психодрама-терапевтів (КГУ, 2014).

Спеціалізації:

«Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході», «Психодрама і рольові ігри в груповій та індивідуальній роботі» (2011-2014); «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії», навчальна програма «Наративна психологія» .

Ведуча терапевтичних та навчальних груп в Рівному, Острозі, Вінниці, Варшаві, Львові.

Автор та ведуча програми «Мистецтво самопрезентації», режисер-постановник студентського театру

Лектор, автор книг

 

 

 

Анна Нижник – дипломований психолог (НаУОА, 2010), практикуючий психотерапевт у напрямку гештальт-психотерапія (Київський Гештальт Університет, 2008-2013),

Спеціалізація:

діалогова модель в гештальт-психотерапії (МГУ, 2013).

З 2010 року ведучий тренер груп практичної підготовки до психологічного консультування для психологів-початківців. Тренер навчальних сертифікатних та психотерапевтичних груп. Практикує гештальт-терапію в роботі з психоеційними залежностями в сімейних та парних стосунках.

Співавтор та ведучий тренер проекту «Психологія для не-психологів»,  «Дитяча психологія та психотерапія», тренер терапевтичних та навчально-терапевтичних груп

 

 

Аліна Прокопенко – практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА. 21 рік стажу професійної діяльності

Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів (КГУ, 2008-2013). Тілесно-орієнтований психотерапевт, арт-терапевт

Автор навчального проекту Школа усвідомленого батьківства та програм:

«Мистецтво бути Жінкою» (спрямована на розкриття жіночності), «Мистецтво бути разом» (спрямована на побудову партнерської взаємодії подружжя та дитячо-батьківських відносин), «Мистецтво бути собою» (спрямована на самоусвідомлення та самореалізацію засобами арт-терапії та медитативних практик).

Ведуча сертифікатних програм Інституту психології та психотерапії при НауОА

 

 

 

 

 

Арт-терапія! Ведуча напряму   програми — Прокопенко Аліна Вікторівна, кандидат психологічних наук, практикуючий психолог, психотерапевт.

 

 

Автор книг

  

 

 

 

Віталій Гаврилюк – психолог, гештальт-терапевт, бізнес-психолог.

Спеціальність «Менеджмент організацій».

Навчання в Київський Гештальт Університет, спеціалізація «Професійна підгтовка гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів».»Організаційне консультування»

Працює з темами чоловічо-жіночих стосунків, грошей та професійної самореалізації, кризових періодів та змін у житті.

Ведучий терапевтичних та навчально-терапевтичних груп, організатор та тренер інтенсивну «Сенс життя та його маркетинг»

 

 

 

 

Бояківська Іванна —
дипломований психолог, магістр (НаУОА, 2010), гештальт-консультант, ведуча тренінгів та майстер-класів . Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів (КГУ, 2008-2013), спеціалізація у галузі психодинамічної піскової арт-терапії, Інспектор із зв’язків з громадськістю в УПП в Рівненській області

 

 

 

 


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика