Дитяча психологія для дорослих. Відгуки.

ВИПУСК 2019 РІК


 

 

 


ВИПУСКИ 2016-2018 РОКИ

 

 


Рекомендації та відгуки учасників:

 

Юля Тарасюк Вдячна учасникам та викладачам за те, що ділились досвідом, за хороший настрій і дружню атмосферу при вивченні цієї важливої теми. )


Ольга Бондар Дякую за професійно підготовлений простір, де можна і безпечно бути собою!


Федір Степанець Мені дуже сподобалось. Дізнався більше про себе,особливо про свою внутрішню дитину. (На курсі Дитяча психотерапія та психологія). Зовсім не шкодую за затрачений час і фінанси. Хіба що чому раніше не натрапив на це. Бажаю успіхів, і думаю що ще зустрінемось.


Тетяна Марченко Для мене студія Self — це щось більше ніж просто тренери, ви реально круті. Тепла, душевна атмосфера, уважні до кожного учасника тренери. Для мене курс «Дитяча психологія та психотерапія» був надзвичайно інформативним та цікавим. Практика вдало поєднувалась з теорією. Відкриттям для мене стала тема про типи виховання та батьківського ставлення, багато для себе підчерпнула та в деяких аспектах змінила своє відношення. Я зараз в процесі вибору наступного проекту студії Self, так що скоро зустрінемосяIra Olenich оцінила Self, психологічна студія — 5 зірок

14 липня


Проходив сертифікатну програму Дитяча психологія та психотерапія», і дуже задоволений.
Дякую тренерам (особливо Марії та Ані) за доступність і практичність матеріалу, за чутливість до групи і кожного учасника. Це рідкість і вияв справжнього професіоналізму, коли тренер не просто йде за написаним планом, а розуміє що потрібно групі та реагує на запити учасників, і в той же час не відхиляється від головної теми. На всіх заняттях теорія була вміло поєднана з практичною роботою.
Пізнавально, практично, глибоко та легко 🙂
дякую і рекомендую!
 

 

19 вересня 2017 р.

Це саме той випадок, коли кожного разу тема сертифікатної програми чи тренінгу не має значення, а йду туди тільки заради того, щоб попрацювати з тренерами.
Особливо подобаються підходи до роботи з клієнтами та учасниками груп Гандзілевської Галини та Прокопенко Аліни.
Я за освітою психолог, і нам часто говорили, що всі психологи можуть бути помічними, просто кожен по-своєму. Але з досвіду скажу, що мені було складно знайти того, хто б ліг до душі настільки, щоб була у нього більше, ніж на кількох консультаціях. Але це виявилося не таким ж безнадійним, як шанси на те, що Рем Дігга встане на ноги — на одній сертифікатних програм я знайшла для себе саме ту людину, якій хотіла відкритися, та саме той напрям терапії, у кому мені найзручніше працювати.
Дуже дякую за Вашу безцінну роботу!


 
 
Dima Petrenko оцінив Self, психологічна студія — 5 зірок

12 вересня 2017 р.

Пишу цей відгук і думки плутаються. Хочеться сказати багато хорошого і нічого не забути)
Результат від навчання повністю задовільнив мої очікування, навіть більше. Бо йшов на курс для здобуття знань та навичок в роботі з дітьми, а отримав купу тепла, цікавих речей, інсайтів про своє життя та дитинство. Також, що не менш важливо, здобув «точки відліку» для майбутнього батьківства.
Величезне спасибі за яскраві динамічні заняття. За створення теплої обстановки на зустрічах. За повну віддачу і небайдужість. За величезний обсяг потрібних і корисних практичних знань.
Навіть трішки заздрю тим, хто прийде на наступні набори вперше)


 


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика