Дитяча психологія та психотерапія. Випуск 2017 р.

 

 

 


Рекомендації та відгуки :

Ira Olenich оцінила Self, психологічна студія — 5 зірок

Це своєрідна атмосфера, яку не всі зрозуміють, проте коли ви спробуєте раз, ви не зможете більше без цього, і не зможете відмовитися від тієї енергії, яку вам надає психологія, психотерапія, тренінги та лекції від Self. Однозначно рекомендую, хочу, щоб ви зрозуміли, це дійсно того варте, щоб ви собі не думали, і коли ви сумніваєтесь, іти, чи не йти, спробувати чи ні, скажу вам — однозначно ТАК!!! Перевірено на собі.


Проходив сертифікатну програму Дитяча психологія та психотерапія», і дуже задоволений.
Дякую тренерам (особливо Марії та Ані) за доступність і практичність матеріалу, за чутливість до групи і кожного учасника. Це рідкість і вияв справжнього професіоналізму, коли тренер не просто йде за написаним планом, а розуміє що потрібно групі та реагує на запити учасників, і в той же час не відхиляється від головної теми. На всіх заняттях теорія була вміло поєднана з практичною роботою.
Пізнавально, практично, глибоко та легко 🙂
дякую і рекомендую!

Студія з найкращими психотерапевтами!
Це саме той випадок, коли кожного разу тема сертифікатної програми чи тренінгу не має значення, а йду туди тільки заради того, щоб попрацювати з тренерами.
Особливо подобаються підходи до роботи з клієнтами та учасниками груп Гандзілевської Галини та Прокопенко Аліни.
Я за освітою психолог, і нам часто говорили, що всі психологи можуть бути помічними, просто кожен по-своєму. Але з досвіду скажу, що мені було складно знайти того, хто б ліг до душі настільки, щоб була у нього більше, ніж на кількох консультаціях. Але це виявилося не таким ж безнадійним, як шанси на те, що Рем Дігга встане на ноги — на одній сертифікатних програм я знайшла для себе саме ту людину, якій хотіла відкритися, та саме той напрям терапії, у кому мені найзручніше працювати.
Дуже дякую за Вашу безцінну роботу!


Дякую всім тренерам, особливо організаторам курсу «Дитяча психологія та психотерапія».
Пишу цей відгук і думки плутаються. Хочеться сказати багато хорошого і нічого не забути)
Результат від навчання повністю задовільнив мої очікування, навіть більше. Бо йшов на курс для здобуття знань та навичок в роботі з дітьми, а отримав купу тепла, цікавих речей, інсайтів про своє життя та дитинство. Також, що не менш важливо, здобув «точки відліку» для майбутнього батьківства.
Величезне спасибі за яскраві динамічні заняття. За створення теплої обстановки на зустрічах. За повну віддачу і небайдужість. За величезний обсяг потрібних і корисних практичних знань.
Навіть трішки заздрю тим, хто прийде на наступні набори вперше)


 

 


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика