Частина І. «Феєрія чарівних майстерень»

 

16 грудня Знайомство відразу з трьома тренерами проекту! Перед початком Нового року, світлими Різдвяними святами будемо :

Здобувати  ресурс для емоційної стійкості, яка так необхідна в наш час.

«Оживляти» свої потреби, бажання;

Набиратися сили для здійснення мрій!

 

Майстерня – це обмін думками та почуттями, групова робота, психологічні вправи, теорія в інтерактивній формі. Тема першої майстерні «ВІРА+наДІЯ+ЛЮБОВ=…

(ТРИ СХОДИНКИ ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ) Вас чекає цікава інформація та дуже ресурсна вправа.

 

Зустріч вже 16 грудня  11.00-14.00! За адресою Короленка, 5. Кімната 216!

Творча ідея та ведучий тренер Галина Гандзілевська;

Тренери Марія Шугай, Аліна Прокопенко

Попередній запис обов’язковий!

050 3754576, 073 3754576,

або за посиланням :

http://www.psyholog.rovno.ua/?page_id=1631

Вартість участі в майстерні:

При оплаті до 8 грудня(включно) 250 грн

З 8-16 грудня(включно) 300 грн.

Про що майстерня, детальніше:

Віра як ресурс. Чому нам так важливо, щоб поряд були люди, які в нас вірять. Як зберегти близькі стосунки та вийти з токсичних?

Чи вірими ми самі  в свої можливості?

Як ми віримо чи не віримо в Диво у дитинстві й в дорослому житті й як це на нас впливає?

Надія як ресурс. Саме вона є маркером актуальних потреб. Як наповнитись цим позитивним емоційним ресурсом? Як стати господарем свого життя, змінити життєві установки де є інші дійові особи, від яких залежить здійснення наших бажань, очікувань.

Диво як дороговказ «сліпої надії», що змінює будь-які сюжети життєвого сценарію навіть тоді, коли в це ніхто не вірить.

Любов як ресурс. Розглянемо любов у двох її вимірах. Любов як здатність відчувати єдність з іншим та опору в іншому. Як ця здатність формується?

Любов як характеристика Душі, здатність відчувати опору в собі та на сили вищі за людську природу.

Цією зустріччю ми відкриваємо КУРС тематичних лекцій та майстерень з ПСИХОЛОГІЇ. Вас чекає ще багато цікавих тем та зустрічей!  Можна брати участь в окремих лекціях та майстернях за вашим інтересом!  Видається сертифікат по завершенню курсу Інституту практичної психології та психотерапії,  де вказується кількість годин участі в проекті.

 

Про тренерів:

Марія Шугай практикуючий психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент, директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА. Завершила програму  професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів та є сертифікованим психотерапевтом  (Київський Гештальт Університет). Спеціалізації: «Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу», «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході», «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії», тренер начальних та терапевтичних груп, автор  проектів та курсів з психології, психотерапії, вікової психології, дитячої психології та психотерапії .

 

Галина Гандзілевська практикуючий психолог, гештальт-консультант, психодраматист та казкотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА, керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», автор навчально-терапевтичної програми «Діагностика та корекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії та психодрами». Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та психодрама-терапевтів . Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході», «Психодрама і рольові ігри в груповій та індивідуальній роботі» (2011-2014рр); «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії», навчальна програма «Наративна психологія». Ведуча терапевтичних та навчальних груп в Рівному, Острозі, Вінниці, Варшаві, Львові.

 

Аліна Прокопенко – практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА. 21 рік стажу професійної діяльності. Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів (КГУ, 2008-2013). Тілесно-орієнтований психотерапевт, арт-терапевт
Автор навчального проекту Школа усвідомленого батьківства та програм:
“Мистецтво бути Жінкою» (спрямована на розкриття жіночності), «Мистецтво бути разом» (спрямована на побудову партнерської взаємодії подружжя та дитячо-батьківських відносин), «Мистецтво бути собою» (спрямована на самоусвідомлення та самореалізацію засобами арт-терапії та медитативних практик).


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика