майстерня «ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ+»

Курс тематичних лекцій та майстерень з психології

 

Часто ми відмовляємося від своїх мрій, тому що немає сили, опори, підтримки, енергії, тобто ресурсу, для їх реалізації.  Ця незадоволена потреба час від часу нагадує про себе, однак ми й надалі наполегливо робимо вигляд, що цього не помічаємо. Історія знову і знову, циклічно повторюється, формуючи так деструктивну сторону життєвого сценарію.

Водночас ми розвиваємось, набуваємо власного досвіду, сили, і життєвий сценарій, як звичка нашої внутрішньої Дитини, інколи обмежує ресурсні можливості Дорослого. Настає час, і певні батьківські заборони, які так довго нас оберігали, ми в силі замінити на певні дозволи, принаймні частково. Адже надмірна опіка, як гіперімунітет, може стати завадою для пізнання нових можливостей.

Із вдячністю і повагою ми можемо використовувати цей досвід за потреби, а можемо вибрати інший спосіб, адже сценарій – це ще не вистава! І тільки тобі вирішувати, які  в ньому будуть сюжет і герої.

Настав час переглянули своє ставлення до ситуації, до себе, інших та знайти, а можливо, відновити ті ресурси, які допоможуть зробити перші кроки до маленької перемоги.

 

Теми:

  •                   Що дає мені силу, енергію? (діагностика ресурсного потенціалу)
  •                   Цінності мого роду – що я хочу передати своїм дітям?
  •                   Рольовий репертуар: діапазон і можливості
  •                   Тінь+ персона=синергетика
  •                    Сценарні заборони та приписи: імунітет чи алергія?
  •                    Дозвіл на творчість чи заборона на розвиток
  •                    Мрія-ціль як ресурс
  •                    Мої казки, міфи, легенди
  •                    Колесо життя: реалії та перспективи
  •                    Лист у майбутнє

 

Ведучий тренер Галина Гандзілевська

Галина Гандзілевська 

— практикуючий психолог, гештальт-консультант, психодраматист та казкотерапевт, доктор психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА, керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», автор навчально-терапевтичної програми «Діагностика та корекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії та психодрами». Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та психодрама-терапевтів. Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході», «Психодрама і рольові ігри в груповій та індивідуальній роботі» (2011-2014рр); «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії», навчальна програма «Наративна психологія».

 

 

вартість 300 грн

24 лютого з 10.00 до 13.00

 м.Рівне. Короленка 5, оф. 216.

 

записатись:

менеджер групи Іра:   

☎ 068 0598135

 

або  online:    запис на курс

 

 

 

 


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика