Майстерня «ВІРА+наДІЯ+ЛЮБОВ=… (ТРИ СХОДИНКИ ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ)     

Відкриття КУРСУ тематичних лекцій та майстерень з ПСИХОЛОГІЇ.

Частина І. «Феєрія чарівних майстерень»

16 грудня Знайомство відразу з трьома тренерами проекту! Перед початком Нового року, світлими Різдвяними святами будемо :
Здобувати ресурс для емоційної стійкості, яка так необхідна в наш час.
«Оживляти» свої потреби, бажання;
Набиратися сили для здійснення мрій!

Майстерня – це обмін думками та почуттями, групова робота, психологічні вправи, теорія в інтерактивній формі.

Тема першої майстерні «ВІРА+наДІЯ+ЛЮБОВ=…
(ТРИ СХОДИНКИ ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ) Вас чекає цікава інформація та дуже ресурсна вправа.

Зустріч вже 16 грудня 11.00-14.00! За адресою Короленка, 5. Кімната 216!
Творча ідея та ведучий тренер Галина Гандзілевська;
Тренери Марія Шугай, Аліна Прокопенко
Попередній запис обов’язковий!
050 3754576, 073 3754576, або
за посиланням :
http://www.psyholog.rovno.ua/?page_id=1631
Вартість участі в майстерні:
При оплаті до 10 грудня(включно) 250 грн
З 11-16 грудня(включно) 300 грн.

Про що майстерня, детальніше:
Віра як ресурс. Чому нам так важливо, щоб поряд були люди, які в нас вірять. Як зберегти близькі стосунки та вийти з «токсичних»?
Чи вірими ми самі в свої можливості?
Як ми віримо чи не віримо в Диво у дитинстві й в дорослому житті та як це на нас впливає?
Надія як ресурс. Саме вона є маркером актуальних потреб. Як наповнитись цим позитивним емоційним ресурсом ? Як стати господарем свого життя, змінити життєві установки, де є інші дійові особи, від яких залежить здійснення наших бажань, очікувань.
Дороговказом «сліпої надії» є Диво, що змінює будь-які сюжети життєвого сценарію навіть тоді, коли в це ніхто не вірить.
Любов як ресурс. Розглянемо любов у двох її вимірах. Любов як здатність відчувати єдність з іншим та опору в іншому. Як ця здатність формується?
Любов як характеристика Душі, здатність відчувати опору в собі та на сили вищі за людську природу.

Цією зустріччю ми відкриваємо КУРС тематичних лекцій та майстерень з ПСИХОЛОГІЇ. Вас чекає ще багато цікавих тем та зустрічей! Можна брати участь в окремих лекціях та майстернях за вашим інтересом! Видається сертифікат по завершенню курсу Інституту практичної психології та психотерапії , де вказується кількість годин участі в проекті.

Про тренерів:
Марія Шугай практикуючий психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент, директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА. Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів та є сертифікованим психотерапевтом (Київський Гештальт Університет). Спеціалізації: «Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу», «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході», «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії», тренер начальних та терапевтичних груп, автор проектів та курсів з психології, психотерапії, вікової психології, дитячої психології та психотерапії .

Галина Гандзілевська практикуючий психолог, гештальт-консультант, психодраматист та казкотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА, керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», автор навчально-терапевтичної програми «Діагностика та корекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії та психодрами». Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та психодрама-терапевтів . Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході», «Психодрама і рольові ігри в груповій та індивідуальній роботі» (2011-2014рр); «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії», навчальна програма «Наративна психологія». Ведуча терапевтичних та навчальних груп в Рівному, Острозі, Вінниці, Варшаві, Львові.

Аліна Прокопенко – практикуючий психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА. 21 рік стажу професійної діяльності. Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів (КГУ, 2008-2013). Тілесно-орієнтований психотерапевт, арт-терапевт
Автор навчального проекту Школа усвідомленого батьківства та програм:
«Мистецтво бути Жінкою» (спрямована на розкриття жіночності), «Мистецтво бути разом» (спрямована на побудову партнерської взаємодії подружжя та дитячо-батьківських відносин), «Мистецтво бути собою» (спрямована на самоусвідомлення та самореалізацію засобами арт-терапії та медитативних практик).

Як це  відбувалось     Детальніше>>


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика