Терапевтична група

 

 

Запрошую в терапевтичну групу по суботах два рази в місяць з 11.00 до 14.30 (всього 12 зустрічей),

м. Рівне, Короленка 5, оф. 216.

      Для мене цінність саме терапевтичних груп, щоб учасники не тільки сприймали якусь інформацію, отримувати знання про щось (хоча своїми знаннями з теорії  психології, психотерапії готова  з радістю ділитись, люблю це, за потребою й інтересом учасників), а як можливість саме зустрітись таким різним людям, обмінятись думками, переживаннями, пошукати різні способи як знайти це «місце зустрічі»,  контакту, що так важливо для стосунків. 

Будуть зустрічі присвячені окремим темам за запитами учасників. 

  • Про стосунки, як в них бути, або як в них опинитись. Як знайти способи прояву своєї любові, теплоти, ніжності,  уважності до себе самого та до близьких,  дорогих нам людей. Як таких людей в своє життя «впустити».
  • Про різні почуття (любов, злість, заздрість, розгубленість…) та форми їх вираження й розміщення в контакті, про те як зрозуміти «Що ж я хочу насправді?»,
  • Як бути в довготривалих стосунках,  прощатись, якщо залишатись неможливо, відчувати те, що не підходить в стосунках і вчасно про це повідомляти, жити із своєю силою і ранимістю,   бути турботливим до себе і уважним й зацікавленим  іншою,  дорогою й близькою людиною, але правда, іншою…
  • Як цю іншість приймати.
    Подосліджуємо, цікаво те, як ми творимо своє життя, його якість та складність своїми виборами та вчинками.
    Група до 8 учасників.

Вартість 600 грн. за зустріч.

Телефонуйте, записуйтесь, запитуйте.

Якщо є запитання можно телефонувати за тел. 0503754576 (або писати у viber , чи e-mail mshugay@gmail.com. )  або за тел. 0733754576. Попередній запис в групу обов’язковий.

 

також записатись у групу можно за посиланням: http://www.psyholog.rovno.ua/?page_id=1631

запис на курс

Про мене:

Марія Шугай, сертифікований психотерапевт, гештальт-терапевт, кандидат психологічних наук, директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА, тренер навчально-тренінгових груп, терапевтичних груп Київського Гештальт Університету. Завершила програму  професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів (31.10.2008р. — 30.09.2012р. Київський Гештальт Університет, вчилась у І.Дідковської, Г.Смоліна, Г.Кушніра, І.Погодіна). Спеціалізації: «Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу» (І.Дідковська, І.Погодін), «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії» (Авторська програма А.Колобовнікової).  Підвищення кваліфікації: авторська програма І.Дідковської по вдосконаленню практики гештальт-терапевтів, підготовці супервізорів і викладачів ГТ (3-я ступінь) Київський Гештальт Університет. (запрошені тренери: Лінда Осборн, Даан ван Баален, Маргарита Спаньолло Лобб, Пітер Філліпсон).  

 


 

 


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика