Навчальний проект
«Дитяча психологія та психотерапія»
Навчальна група для практикуючих психологів та тих, хто працює чи планує працювати з дітьми: шкільних і дошкільних психологів, вихователів, вчителів, тренерів, психологів центрів розвитку дитини та інших спеціалістів ; студентів, які розпочали здобувати освіту за спеціальностями «Психологія» та «Практична психологія«.
Також, участь у проекті рекомендована батькам, які зацікавлені у глибокому розумінні природи розвитку своєї дитини та бажають напрацювати навички продуктивного виховання та взаємодії.
Робота з різними методами, методиками:
проективні,
арт—терапевтичні,
психодраматичні,
казкотерапія, піскова терапія.
Від курсу ВИ ОТРИМАЄТЕ:
- Знання, які ви засвоїте в цікавій, інтерактивній формі вивчення.
- Практичні навички, необхідні в спілкуванні та роботі з дітьми. Можливість попрацювати з реальними запитами учасників групи.
- Обмін досвідом та можливість поспілкуватись з фахівцями, які мають тривалий стаж викладання та практичної діяльності.
- Сертифікат про проходження курсу, підвищення кваліфікації.
Заплановані для розгляду теми:
Теорії розвитку дитини. Детально та цікаво про теорії на які орієнтується сучасна дитяча психологія та психотерапія.
Дитячо-батьківські стосунки, роль батька та мами у вихованні дитини. Як встановлювати контакт з батьками, дітьми та вирішувати конфліктні ситуації.
Психологічна діагностика та вікові особливості дітей та підлітків.
Про дитячу агресію, тривожність, синдром дефіциту уваги, насильство, самооцінку, суїцидальну поведінку, соматично ослаблених дітей.
Про переживання, потреби, ресурси дитини та батьків. Про цінність різних почуттів та форми їх вираження: образа, провина, страх, злість, заздрість, біль втрати та інші….
Психічне здоров’я дітей та підлітків.
Труднощі підліткового віку.
Ведучі тренери групи:
Марія Шугай
практикуючий психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія», директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА. Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів (31.10. 2008 р.- 30.09.2012 р. Київський Гештальт Університет).
Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході» (2009р. — 2011 р.) «Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу» (2013р.-2014р.), «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії»(2014р.-2015р.).
Практикуючий психолог, гештальт-консультант, психодраматист та казкотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА, заступник директора Інституту практичної психології та психотерапії, керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації». Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та психодраматерапевтів (2014 р., Київський Гештальт Університет). Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході»,«Психодрама і рольові ігри в груповій та індивідуальній роботі» (2011р.-2014р.); «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії»(2014р.-2015р.)
Аліна Прокопенко
Практикуючий психолог із 19-річним досвідом роботи, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА. Практикую у гештальт підході з використанням тілесно-орієнтованих, арт-терапевтичних та психодраматичних технік.
Автор навчального проекту Школа усвідомленого батьківства та програм:
«Мистецтво бути Жінкою» (спрямована на розкриття жіночності),
«Мистецтво бути разом» (спрямована на побудову партнерської взаємодії подружжя та дитячо-батьківських відносин),
«Мистецтво бути собою» (спрямована на самоусвідомлення та самореалізацію засобами арттерапії та медитативних практик).
Анна Нижник
Дипломований психолог (НаУОА, 2010), консультант у напрямку гештальт—психотерапія (Київський Гештальт
Університет, 2008-2012), спеціалізація – діалогова модель в гештальт—психотерапії (МГУ, 2012).
З 2010 року ведучий тренер груп практичної підготовки до психологічного консультування для психологів—початківців.
Тренер навчальних та психотерапевтичних груп.
Практикую гештальт—терапію в роботі з психоеційними залежностями в сімейних та парних стосунках.
Олена Ратинська
Керівник дитячого напрямку Київського Гештальт Університету. Автор і співавтор програм навчання дитячих психологів «Дитячий Проект», гештальт-терапевт, дитячий юнгіанський аналітик. Індивидуальна психологічна практика більше 10 років.
Сфера професійних інтересів — практична психологія и психодіагностика дітей від 1 року; пІдтримка батьківства, навчання дитячої ігрової терапії, гештальт-терапії (м. Київ).
Розпочато набір в групу. Кількість місць в групі обмежена (до 12 учасників).
Наші зустрічі проходитимуть два або один раз на місяць по суботах з 11.00 до 16.30 — всього 12 навчальних днів. Початок програми — 10 грудня 2016 року , завершення — червень 2017 року.
Вартість одного заняття (субота, 6-ти годинний робочий день) – 360грн.
Оплата може здійснюватися: 1)одноразово за весь курс ( 4320 грн.), двічі за половину навчального курсу ( по 2160 грн) або тричі по триместрам (по 1440 грн).
Перше заняття відбудеться 10 грудня 2016р. (субота 11.00 до 17.00).
За адресою: Рівне, вул. Гагаріна 39, 3 пов, каб 14. (р-н ТЦ Чайка) «Психологічна студія SELF».
http://www.psyholog.rovno.ua/
https://www.facebook.com/groups/1285962941438325/?ref=bookmarks
Попередній запис у групу обов’язковий!
Відкрито новий набір