Сертифікатна програма з практичної психології та психотерапії 2016-2017

Розпочато набір у нову групу

Сертифікатної програми з практичної психології та психотерапії

для не-психологів та починаючих психологів!

 

 

Курс являє собою інтенсивну навчальну групу з можливістю отримання ключових знань з сучасної психології та психотерапії та напрацювання навичок у їх повсякденному практичному застосуванні.

 Ценавчальна група для тих, хто  шукає можливість вивчати психологію та цінує свій час.

Також курс рекомендований для тих,  хто розпочав здобувати освіту за спеціальностями «Психологія» та «Практична психологія» або ж потребує додаткових знань та вмінь у цій спеціальності.

Заплановані для розгляду теми:

 • Закономірності розвитку особистості: вікові кризи та задачі розвитку на кожному віковому етапі. Психологія змін і особистісного зростання.
 • Стосунки: дитячо-батьківські, жіночо-чоловічі, у тому числі сімейні.
 • Психологія груп і колективів.
 • Психологія спілкування. Складнощі в спілкуванні: як навчитися говорити «так» і «ні» у стосунках. Комунікація у відносинах.
 • Сімейна психологія. Взаємини і секс.
 • Конфлікти: їх роль в нашому житті, природа та способи вирішення.
 • Емоційна сфера. Почуття та їх значення: образа, провина, страх, злість, заздрість, біль втрати та як її пережити.
 • Як позбутися самотності, прийняти та бути прийнятим.
 • Основні питання існування: самотність, сенс, діалог, щастя

і багато інших тем.

Від курсу ВИ ОТРИМАЄТЕ:
 • Академічні базові знання, які викладаються у ВНЗ в цікавій, інтерактивній формі вивчення.
 • Практичні навички, необхідні в повсякденному житті. Робота з реальними запитами учасників групи.
 • Можливість опробувати основні психологічні техніки та прийоми на собі та більше зрозуміти про себе.
 • Сертифікат Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА  про проходження курсу.

Наші зустрічі проходитимуть 2 рази на місяць по суботах (5 годин), протягом півроку (всього 14 навчальних днів).

Вартість одного заняття (субота, 5-ти годинний навчальний день з 11:00 до 16:00) – 270грн.

Оплата може здійснюватися: або 1) одноразово за весь курс, або 2) двічі за половину навчального року; або 3) по триместрово.

Початок навчання — 5 листопада.

Запис на програму за телефоном: 050 3754576 (Марія); 097 8698885 (Анна)

Наші заняття допоможуть вам:

Розуміти мотиви вчинків своїх і чужих («Ну чому він/ вона так вчинив (-ла) ?!»).

Глибше розуміти себе та інших.

Легше вирішувати конфлікти будь-якої складності (як на роботі, так і вдома).

Приймати ефективні рішення, робити зважений вибір, опираючись на себе.

Сприймати світ більш широко та багатогранно.

Навчитися помічати більше смислів, закономірності подій.

Переживати своє життя більш наповнене сенсом.

Також на заняттях ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ:

 • Що таке особистість, як її ростити і як з нею поводитися.
 • Як формується наш унікальний характер і вдача.
 • Закономірності кожного етапу відносин. Отримайте навички побудови нових взаємин.
 • Як можна розкрити свої здібності, а також здібності своїх дітей. І що заважає їм проявлятися.
 • Що таке сімейна психологія. Особливості роботи з парою. Чи можна відродити колишню любов.
 • Як правильно спілкуватися з дітьми. Чому існує проблема «батьків і дітей».
 • Де шукати сенс життя. Як продовжувати вірити в любов. І інші питання екзистенціальної психології.

Додаткові бонуси:

 • Справжні наукові знання в доступній формі у лекційних обговореннях і практичних вправах.
 • Індивідуальна психотерапевтична і корекційна робота з учасниками для професійного та особистісного зростання.
 • Можливість психологічної роботи з основними питаннями: дитячо-батьківські відносини, проблеми виховання дітей, жіночо-чоловічі стосунки, проблеми залежності, в тому числі глибокої емоційної прив’язаності і багато ін.

Навчання в групі дозволить не тільки отримати базові психологічні знання, але й інакше поглянути на своє життя. Ви також навчитеся вирішувати життєві завдання легко, творчо і вільно!

Тренери групи:

 mshugay1-200x300Марія Шугай

 практикуючий психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент  кафедри психології та педагогіки НаУОА, директор Інституту практичної психології та психотерапії НаУОА. Завершила програму  професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів (31.10. 2008 р.- 30.09.2012 р. Київський Гештальт Університет).

Спеціалізації:

«Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу»(2013р.-2014р.), «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії»(2014р.-2015р.). Практикую психологічне консультування та психокорекційну роботу з дітьми та батькам в гуманістичному підході .

Anna_NizhnikАнна Нижник

дипломований психолог (НаУОА, 2010), консультант у напрямку гештальт-психотерапія (Київський Гештальт Університе,  2008-2012),

Cпеціалізація:

– діалогова модель в гештальт-психотерапії (МГУ, 2012). З 2010 року ведучий тренер груп практичної підготовки до психологічного консультування для психологів-початківців.

Тренер навчальних та психотерапевтичних груп. Практикую гештальт терапію в роботі з психоеційними залежностями в сімейних та парних стосунках.

GanzilevskayaГалина Гандзілевська

практикуючий психолог, гештальт-консультант,  психодраматист та казкотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА, заступник директора Інституту практичної психології та психотерапії, керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації». Завершила програму  професійної підготовки гештальт-терапевтів та психодраматерапевтів (2014 р., Київський Гештальт Університет). Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході»,«Психодрама і рольові ігри в груповій та індивідуальній роботі» (2011р.-2014р.); «Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії»(2014р.-2015р.)

%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%beАліна Прокопенко

практикуючий психолог із 19-річним досвідом роботи, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки НаУОА. Практикую у гештальт підході з використанням тілесно-орієнтованих, арттерапевтичних та психодраматичних технік. Автор навчального проекту Школа усвідомленого батьківства та програм:

«Мистецтво бути Жінкою» (спрямована на розкриття жіночності),

«Мистецтво бути разом» (спрямована на побудову партнерської взаємодії подружжя та дитячо-батьківських відносин), «Мистецтво бути собою» (спрямована на самоусвідомлення та самореалізацію засобами арттерапії та медитативних практик).

gavrylukВіталій Гаврилюк

практикуючий психолог, гештальт-консультант, маркетолог. Закінчив програму 1 ступеня «Введення в гештальт-терапію/Гештальт консультування» у 2014р (Київський Гештальт Університет). Зараз продовжую навчання на 2 ступені «Професійне навчання гештальт-терапевтів та гештальт-консультантів». Крім гештальт-терапії, вивчаю Аналітичну психологію (Карл Юнг) та Системну сімейну терапію субособистостей (Річард Шварц). Багато працював і працюю в бізнесі та з бізнесом. Вивчав бойове мистецтво «Айкідо», китайську гімнастику «Цигун».

Програма курсу

1.Теорія та практика про розвиток дитини. (Шугай Марія)

Для тих хто працює чи хоче працювати з дітьми, для батьків та  хто планує ними бути. Основні задачі розвитку, що вже є необхідністю а що просто можливістю. Про те як спілкуватись з дітьми від  народження до зрілості. Як вирішувати різні конфліктні ситуації. Що ми можемо зробити щоб діти були щасливими й успішними.

2. Психічне здоров’я. Психосоматика. (Шугай Марія, Нижник Анна)

Ступені на рівні психічного функціонування особистості. Параноїдальна, шизоїдна, депресивна, істерична, психопатична та інші характерології. Як вони формуються?

Основи психосоматики. Чому ми хворієм? Як це пов’язано із нашим життям, почуттями та потребами.

3. Казкотерапія як метод діагностики та психологічної допомоги.

Про роль колективного несвідомого у нашому житті і про те, що робити щоб наші мрії збулись. (Шугай Марія).

4. Сфера потреб особистості в процесі її розвитку: які потреби ми маємо і як обираємо їх задовольняти?

Що відбувається коли тривалий час я не можу задовольнити свою потребу і як з цього вийти? Які мої «справжні» потреби того чи іншого вчинку і як їх зрозуміти і стати щасливішим.  (Нижник Анна).

5. Особливості сприймання світу: що таке феноменологічна теорія сприймання?

Чому кожен з нас бачить світ по-іншому і чому ми ґрунтовно відрізняємось? Як найбільш ефективно зрозуміти іншого і його точку зору та донести свою.Інтроекти та проекція у сприйнятті та побудові власного життя. ( Нижник Анна)

6. Почуття та як їх пережити екологічно: злість, заздрість, закоханість, біль втрати, ревнощі, провина, образа, страх, сором — їх природа виникнення, роль в нашому житті та способи вираження, найбільш прийнятні для нас та інших; про цінність різних почуттів (Нижник Анна, Шугай Марія)

7. Подружні стосунки: стереотипи та упередження у побудові сімейного життя та як їх уникнути; закономірності розвитку пари та основні завдання на кожному з етапів розвитку; способи взаємодії в парі для більшої ефективності побудови близькості між партнерами. (Нижник Анна)

8. Психологія субособистостей: протиріччя всередині нас, що робити і як відноситися до того, що ми можемо бути такими різними, переживати різні почуття, емоції, іноді навіть протилежні. Що робити, щоб під дією цих таких різних інтенцій, бажань не втратити себе, як знайти внутрішній баланс (Віталій Гаврилюк).

9. Гроші – тема яка хвилює всіх і кожного: що таке гроші, енергія грошей; наші стосунки з ними, відношення людей до грошей; звідки вони беруться і куди від нас йдуть; що таке гроші для мене (Віталій Гаврлюк).

10. Життєві сценарії: теорія і практика. Сімейні сценарії та сімейні міфи (Гандзілевська Галина).

11. Знайомство із методом психодрами. ( Гандзілевська Галина)

12. Мистецтво бути разом. Як за допомогою засобів арт-терапії зрозуміти особливості побудови гармонічних відносин в парі та навчитися наповнювати стосунки (існуючі чи майбутні) повагою, довірою, вдячністю та Любов’ю. (Прокопенко Аліна)

13. Завершальна зустріч. Психологія груп та мас. Етапи становлення та розпаду групи. Тема завершеності та смерті. Як пережити втрату та продовжувати жити. (Анна Нижник, Марія Шугай).

 

Розпочато набір в групу. Кількість місць в групі обмежена (до 12 учасників)

Заняття відбуватимуться за адресою: Рівне, вул. Гагаріна 39, 3 пов, каб 14. (р-н ТЦ Чайка) «Психологічна студія SELF».

Запис за телефонами:

050 3754576 (Марія); 097 8698885 (Анна)

Зателефонуйте і ми розкажемо більше!


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика