Терапевтична група «Дорога до себе»

Терапевтична група «Дорога до себе»

terapevt-gr

Де ж той чарівний клубочок, який  виведе на вірну дорогу – ту, яка потрібна тут і зараз? Допоможе зрозуміти який я? Що я хочу врешті- решт? Та як це отримати?

  Відповісти на ці запитання допомагає усвідомлення свого життєвого сценарію, сценарних рішень та заборон.

       Для тих, хто хоче щось змінити в своєму житті, бути щасливим у стосунках чи просто пізнати намічену перспективу, пропонуємо це зробити за допомогою казкотерапії та психодрами.

 Теми зустрічей: як здійснюються мрії та бажання, про стосунки, про те як батьки впливають на життєвий сценарій дитини та чи можна зробити його щасливим, робота із сноведіннями    та інші за інтересом учасників!

PS.Зустрічі учасників групи будуть відбуватись один раз в місяць (перша зустріч — 5 березня з 13.00 до 17.00). Вартість — 200 грн.

Попередній запис  обовязковий! Якщо є запитаннятелефонуйте, або пишіть на e-mail.

 

Ведучі тренери терапевтичної групи:

Марія Шугай – психолог, гештальт-терапевт, казкотерапевт, кандидат психологічних наук, директор Інституту практичної психології та психотерапії (http://psychology.oa.edu.ua/) доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія»

Галина Гандзілевська – практикуючий психолог, гештальт-консультант, сертифікований психодраматист, казкотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки , керівник сертифікатної програми «Мистецтво самопрезентації», ведучий тренер навчально-терапевтичної групи сертифікатної програми з практичної психології (напрямок –психодрама, методи роботи психолога з дітьми) Національного університету «Острозька академія»Тел.: (098)2230065; (050)3754576; (067)3607225;     e- mail: mshugay@gmail.com


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика