Індивідуальні консультації

Консультації психолога, психотерапевта, дитячого психолога. м.Рівне, Марія Шугай.

 

Марія Шугай 

(050) 3754576, (073) 3754576

Психолог, психотерапевт.

Директор Інституту практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія», кандидат психологічних наук, доцент, практикуючий психолог, гештальт-терапевт, керівник навчально-терапевтичної сертифікатної програми з практичної психології.

Психотерапевтична освіта:

Завершила програму  професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт- консультантів (31.10.2007р.-30.09.2012р. Київський Гештальт Університет — акредитований в Європейській Асоціації Гештальт Терапії та Європейській Асоціації Психотерапії), сертифікований гештальт-терапевт.

sert_psyholog

Спеціалізації: «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході» (2011р.-2014р.);sert1-psyholog-rovno-ua

«Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу»(2013р.-2014р.),

«Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії» (2014р.-2015р.),

 «Психодрама  в груповій та індивідуальній роботі».

Підвищення кваліфікації: авторська програма І.Дідковської по вдосконаленню практики гештальт-терапевтів, підготовці супервізорів і викладачів ГТ (3-я ступінь) Київський Гештальт Університет. (запрошені тренери: Лінда Осборн, Даан ван Баален, Маргарита Спаньолло Лобб, Пітер Філліпсон). http://kgu.org.ua/specialists/mariya-shugaj/

З 2008 року – практикуючий психолог (індивідуальна та групова психотерапія, консультування – проблеми  із стосунками в сім’ї, на роботі, між дітьми та батьками, депресія, страхи та фобії, психосоматичні симптоми, залежності, втрати, травматичний досвід).  З 2014р. по 2015р. – керівник науково-практичної лабораторії «Психосоціальна підтримка та реабілітація постраждалих унаслідок бойових дій».

Професійні інтереси: психологія здоров’я, психологія успіху, особистісний розвиток, гуманістичні напрями психотерапії.

vuz_sert1_psvuz_sert2_ps

vuz_sert3_ps

Читання навчальних курсів:

  1. Вікова психологія.
  1. Соціальна психологія.
  1. Основи гештальт-терапії.
  1. Дитяча психологія та психотерапія.
  1. Вступ до спеціальності.

Робота з проблемами:

Індивідуальна терапія — проблеми із стосунками в сім’ї, на роботі, між дітьми та батьками, депресія, різні фобії, панічні атаки, психосоматичні симптоми, залежності, втрати, дитячий травматичний досвід та інше.
Робота із дітьми — психологічне консультування, психотерапія та психологічна діагностика при психосоматичних (часто хворіє…), поведінкових (агресивна поведінка, некомунікабельність, невпевненість, проблеми в стосунках із іншими дітьми, в навчанні…) та травматичних (смерть близьких, аварія, розлучення батьків…) симптомах.
Групова терапія — проведення терапевтичних та навчальних груп в гештальт-підході, організація тематичних практичних семінарів («Чого хочуть підлітки», «Стосунки дітей і батьків»)

т.(050)3754576.

Попередній запис обов’язковий.

Вартість консультації 700 грн.

Email: mshugay@gmail.com

http://mariia.psyholog.rovno.ua/

https://mshugay.wixsite.com/mery/about-me

mery.psyholog.rovno.ua

Адреса:   м.Рівне, вул. Івана Вишенського 3.


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика