База психологів

Шугай Марія Анатоліївна 

(050) 3754576, (073) 3754576

Психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований гештальт-терапевт, керівник навчально-терапевтичних програм, директор Інституту практичної психології та психотерапії Національного університету «Острозька академія», заступник головного  редактора збірника наукових праць «Наукові записки.  Серія «Психологія і педагогіка»,  член Спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю — педагогічна та вікова психологія.


Анна Нижник

Анна Нижник, практикуючий Психолог, Психотерапевт у м. Рівне 

Тел: (097) 869 888 5 

ОСВІТА: Психолог, Магістр психології (НаУ «Острозька Академія», психотерапевт у напрямку «гештальт терапія», тілесно-орієнтований психотерапевт(Київський Гештальт Університет), діалоговий терапевт (Московський Гештальт Університет).Ведучий тренер спеціалізованого курсу практичної підготовки психологів-консультантів на базі НаУОА

 Я – психотерапевт, тобто спеціаліст, що розуміє нашу природу психіки а отже може допомогти зрозуміти, дізнатися нам про себе самих, помічати свої власні неповторні прояви у житті та посилювати або змінювати їх.
Психотерапевт — це той, хто приймає, той, хто залишиться поруч і підтримає у складному переживанні, хвилюванні, розгубленості. Покаже різні шляхи виходу та супроводжуватиме ваш вибір щось змінювати.
Психотерапевт не ставить діагнозів, не осуджує і не стверджує як правильно, він скоріше створює умови для власного нашого глибокого розуміння себе і допомагає впоратися з трудністю. 
Психотерапія буде корисною для тих з нас, хто хотів би більше розуміти про себе, відчувати, більше дозволяти собі та отримувати;  краще розумітися з близькими та самим собою, сильніше переживати відчуття, тобто Відчувати що живе. Хто шукає Свій шлях, гармонію в серці та відчуття власної сили духу. Хто прагне стосунків, близьких та довірливим з людьми, які так дорогі Нашому Серцю.

Віталій Гаврилюк

tel:+380986555185

E mail :vitaliy.go123@gmail.com

skype: Vitaliy_go123

gavryluk

Я психолог, гештальтконсультант. Надаю індивідуальні консультації, консультаційну та психотерапевтичну допомогу у вирішенні особистісних і міжособистісних проблем, а також складнощів емоційного, чуттєвого та світоглядного характерів.


Адреса:

адреса кабінету:  м.Рівне, вул.16-го Липня 42, оф.204  (2 поверх).

тел. 050-3754576;   067-3607225;  097 869 8885;  0986555185 .


Психологи та психотерапевти м.Рівне
Моя анкета на У Психолога Яндекс.Метрика